Deze ruime helft van dubbel met carport en fijne tuin is gelegen aan een rustige straat in de zeer gewilde woonwijk Flierbeek.
Aangekomen bij de woning zetten we de auto onder de carport op de ruime oprit, hier is voldoende plek voor meerdere auto ‘s.
We lopen de woning binnen via de voordeur en komen in de hal met toilet, trapopgang en meterkast. Vanuit de hal hebben we toegang tot de woonkamer maar ook direct naar de keuken. De ruime keuken ligt aan de voorzijde van de woning. Boven het aanrecht is een groot raam waardoor het daglicht volop de woning binnen komt. Er is veel kastruimte en daarnaast is de nette keuken uitgerust met diverse inbouwapparatuur waaronder koelkast, vriezer, combi magnetron, oven, inductiekookplaat, RVS afzuigkap, vaatwasser en natuurstenen aanrechtblad. Via de keuken heb je toegang tot de bijkeuken met aanrechtblok, extra koelkast en aansluitend de ruime berging. De woning is aan de achterzijde flink uitgebouwd waardoor er een grote tuingerichte leefruimte is ontstaan. Voldoende plek voor een grote eettafel en een ruime gezellige zithoek rondom de moderne gashaard. Bij mooi weer kunnen de dubbele tuindeuren lekker open worden gezet en krijg je fijne interactie met de tuin die op het zuiden is gelegen. Ook hier komt het daglicht volop naar binnen door de grote raampartijen. De begane grond is grotendeels voorzien van vloerverwarming.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers met prima afmetingen. De vloer is voorzien van een moderne PVC vloer en tevens is er op deze verdieping airco aanwezig. De ruime badkamer is voorzien van een dubbel wastafelmeubel, toilet, ligbad, separate douche en vloerverwarming.
Via een vaste trap komen we op de tweede verdieping. Naast de ruimte voor de witgoedopstelling is hier nog een extra kamer te realiseren. Er is ook nog een grote inbouwkast en er veel bergruimte achter de keurig afgewerkte knieschotten. Deze ruimte is voor vele doeleinden te gebruiken, denk aan slaap/werk of hobbyruimte.
De gehele woning is keurig afgewerkt en goed onderhouden. Volledig voorzien van rolluiken. We lopen nog even de tuin in. Door de gunstige ligging kun je vrijwel de gehele dag ergens een plekje in de zon vinden. Word het te warm dan zoek je een fijn plekje in de schaduw. De tuin is onderhoudsvriendelijk en …erg leuk, er is een heuse tuinkamer! Zie je jezelf al lekker zitten als het buiten nog net te fris is? Aansluitend aan de tuinkamer is een berging voor o.a. fietsen en tuingereedschap. De tuin biedt veel privacy omdat het aan een groenstrook grenst. (wadi) Een gedeelte van de tuin wordt van de gemeente gehuurd. De tuin is ook goed bereikbaar via de zijkant van de woning, ideaal als je er met je fiets of container door moet.
De woning is gelegen in een rustige woonwijk met de basisschool en kinderopvang op loopafstand. Zin in een lekkere wandeling of eindje hardlopen? Binnen enkele minuten ben je in het buitengebied. Het gezellige centrum van Lichtenvoorde is iets verder maar nog steeds snel bereikbaar zowel met fiets als auto. Daarnaast ben je met de auto zo op de N18 richting Arnhem of Enschede.
Algemeen:
Perceel : 233 m2 (daarnaast circa 62 m2 wat gehuurd wordt van gemeente.)
Gebruiksoppervlakte wonen : 144 m2.
Externe ruimte : 27 m2
Inhoud : 516 m3
Energielabel : B
Inmiddels enthousiast geworden en zin om deze fijne gezinswoning te komen bezichtigen? Maak dan snel een afspraak en wij laten je met plezier deze fijne woning zien.